تکدانه هستیم

داستان تکدانه

تکدانه یک آبمیوه نیست. یک تفکر است که نتیجه‌اش دست‌چین کردن مرغوب‌ترین میوه‌ها برای ساختن دلپذیرترین نوشیدنی‌هاست. محصولات تکدانه از نقطه شروع چیدن میوه‌، تا تبدیل شدن به پاکت نوشیدنی، مسیری کیفیت محور را طی می‌کند . از پیشرفته‌ترین ماشین آلات گرفته تا کنترل کیفی و بسته‌بندی نهایی. تکدانه آبمیوه نیست، آبِ میوه است.

از کجا آمدیم؟

باغ‌های میوه‌ی مرند، محل تولد تکدانه بود. شهری واقع در آذربایجان شرقی با زمینی حاصل‌خیز برای مرغوب‌ترین میوه‌ها. شرکت کشت و صنعت تکدانه در سال ۱۳۶۲در این منطقه شروع به کار کرد تا امروز که از پس سالیان تبدیل به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی آب‌میوه در ایران شده و در بازارهای جهانی حضوری موفق دارد؛ شرکت کشت و صنعت تکدانه از معدود شرکت‌های ایرانی است که به خاطر تنوع و کیفیت بالای محصولات خود، موفق شده به بیش از شانزده کشور دنیا از جمله ژاپن، آمریکا و اروپا صادرات داشته باشد.

تکدانه در یک مجموعه‌ی بزرگ کار آفرینی است که در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر در بخش های مختلف زنجیره‌ی تولید و عرضه‌ی محصولات این برند فعال هستند.

هدف تکدانه

ما از نوآوری خسته نمی‌شویم و همیشه به ارائه‌ی ارزش بیشتر به مشتریانمان فکر می‌کنیم؛ تکدانه بنا دارد به عنوان نوآورترين نام تجاری در سطح کشور در زمينه انواع آب میوه، نکتار و نوشیدنی شناخته شده و تبدیل به بزرگ‌ترین صادرکننده‌ی نوشیدنی به کشورهای مجاور شود.

بیانیه ماموریت

تکدانه یک نوشیدنی بدون افزودنی‌های غیر مجاز بوده و از بهترین نوع کنستانتره در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. تکدانه اگرچه یک آب‌ میوه صنعتی است، اما به خاطر پایبندی به این فرآیند وجه تمایز مهمی با رقبای خود دارد تا آبِ میوه به دست مردم برساند نه آبمیوه!

ما این مسیر را حفظ می‌کنیم و همیشه به دنبال راه‌های جدید برای دستچین کردن بهترین ارزش‌ها برای تکدانه ماندن هستیم.

افتخارات تکدانه

اعتماد مردم به محصولات تکدانه مهم‌ترین افتخار ماست. این همان چیزی است که منجر به پایداری، رشد و بالندگی تکدانه تا امروز شده است؛ اما این برند در سال ۱۳۸۸ لوح واحد نمونه کیفی سال را دریافت کرد و در سال ۹۶ به عنوان یکی از پنج برند برتر سال شناخته شد.